Підсумки фестивалю


2018

Переможці обласного фестивалю-огляду методичних здобутків педагогів

дошкільних навчальних закладів «Україна – рідний край»

 

 

Номінація «Методичні розробки занять за освітніми лініями Базового компоненту дошкільної освіти України із застосуванням українознавчого та краєзнавчого матеріалу»:

 

І місце  

Клименко Ірина Сергіївна, вихователь ДНЗ (ясла-садка) № 164 «Золотий ключик» Запорізької міської ради Запорізької області за методичні розробки до заняття за освітньою лінією «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» із застосуванням українознавчого та краєзнавчого матеріалу «ЛЕГО-подорож Україною»;

Барабаш Наталія Володимирівна, вихователь ДНЗ (ясла-садка) № 286 «Полунична галявина» Запорізької міської ради Запорізької області за методичні розробки до інтегрованого заняття «Відкриття міні-музею «Картинки щастя» (за творчістю Є. Гапчинської).

 

ІІ місце

Плюйко Ліна Валеріївна, вихователь КДНЗ № 7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області за методичні розробки до інтегрованого заняття з народознавства «Українська хата-наша берегиня»;

авторський колектив ДНЗ № 40 «Калинонька» комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області: завідувач Малєнко Валентина Василівна, вихователь-методист Єльчищева Катерина Віталіївна, музичний керівник Капабухова Катерина Валеріївна за методичні розробки до інтегрованого заняття з народознавства у формі квест- подорож «Весняна Диво - квітка»;

вихователь-методист Торохтій Альбіна Миколаївна, вихователь Шумелинська Ірина Вікторівна ДНЗ (дитячий садок) №105 «Дзвіночок» Запорізької міської ради Запорізької області за методичні розробки до заняття у формі квест - гра «Ні, ти не знаєш добре України, якщо на Запоріжжі не бував».

 

ІІІ місце

Горбунова Людмила Олексіївна, вихователь підрозділу ясла/садок «Барвінок» НВК «Дитячий садок-загальноосвітня школа І –ІІІ ст.» Кам`янсько-Дніпровської міської ради Запорізької області за методичні розробки до інтегрованого заняття «Петриківка. Чарівний диво птах»;

Головкіна Марина Михайлівна, вихователь ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №280 "Родзинка" Запорізької міської ради Запорізької області за методичні розробки до освітнього проекту «Ми – українці»;

Кононова Маргарита Володимирівна, вихователь ДНЗ (ясла-садок) №177 «Дзвіночок» Запорізької міської ради Запорізької області за методичні розробки до інтегрованого заняття з використанням авторської казки «Подорож до моря».

 

Номінація «Методичні матеріали з національно-патріотичного виховання дошкільників у дозвіллєвий час»

 

І місце

Пудло Ольга Володимирівна, вихователь ДНЗ (ясла-садка) загального типу № 3 «Світлячок» Енергодарської міської ради Запорізької області за методичні матеріали з організації гурткової роботи з формування патріотичних почуттів у дітей старшого дошкільного віку засобами музейної педагогіки «Маленькі майстри»;

авторський колектив вихователів ЗДО №7 «Калинка» Токмацької міської ради Запорізької області: Боліла Таїсія Миколаївна, Братуха Любов Григорівна, Кирило Лариса Анатоліївна за систему роботи щодо організації дозвілля з патріотичного виховання.

 

ІІ місце

Авторський колектив ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №188 «Червона гвоздика» Запорізької міської ради Запорізької області: директор Почепа Юлія Володимирівна, вихователь-методист Прасолова Надія Юріївна за методичні матеріали до освітнього проекту «Маленькі патріоти – творці майбутнього»;

авторський колектив ЗДО (ясла-садок) №151 «Краплинка» Запорізької міської ради Запорізької області: вихователь-методист Малиновська Юлія Броніславівна, вихователі Комар Ірина Іванівна і Рябєва Олена Олександрівна за методичні матеріали до освітнього проекту «Дошкільнятам про видатних людей Запорізького козацького краю»;

Кузь Ганна Володимирівна, вихователь-методист ДНЗ (центр розвитку дитини) «Надія» Запорізької міської ради Запорізької області за методичні матеріали до фестивалю дитячої творчості, музичної театралізованої вистави за мотивами легенди Ігоря Калинця «Про те як зірка стала айстрою»;

авторський колектив ДНЗ (центр розвитку дитини) «Лазурний» Запорізької міської ради Запорізької області: вихователь-методист Бойко Наталія Анатоліївна, музичний керівник Соломнікова Катерина Михайлівна, вихователь Мамошина Ірина Олександрівна за методичні матеріали до свята «Ким пишається Україна».

 

ІІІ місце

Крижко Людмила Стефанівна, завідувач, Оглобля Олена Геннадіївна, практичний психолог ДНЗ «Теремок» с.Костянтинівка Мелітопольського району Запорізької області за методичні матеріали з організації роботи коучинг-клубу «Нащадки козаків»;

Ігнатьєва Любов Павлівна, музичний керівник КДНЗ № 2 «Оленка» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області за методичні матеріали фольклорного свята «Українські посиденьки»;

авторський колектив ДНЗ (ясла-садок) №25 «Горобинка» Запорізької міської ради Запорізької області: завідувач Заіка Наталія Миколаївна, музичний керівник Марченко Євгенія Іванівна за методичні матеріали до заходу «Вишиванку носити – життя любити». 

Download
наказ_про підсумки_Україна РК.pdf
Adobe Acrobat Document 153.0 KB
Download
Додаток.pdf
Adobe Acrobat Document 201.3 KB


2017

Переможці обласного фестивалю-огляду методичних здобутків педагогів

дошкільних навчальних закладів «Україна – рідний край»

 

Номінація «Методичні розробки занять за освітніми лінями Базового компоненту дошкільної освіти України із застосуванням українознавчого та краєзнавчого матеріалу»:

 

І місце – Почепа Юлія Володимирівна, завідувач ДНЗ (ясла-садка) комбінованого типу №188 «Червона гвоздика» Запорізької міської ради Запорізької області, Прасолова Надія Юріївна, вихователь-методист, Макарова Ірина Борисівна, вихователь, Кацюба Віта Володимирівна, вихователь, за ефективні підходи до впровадження «Концепції національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку в сучасному ДНЗ засобами музейної педагогіки»;

 

ІІ місце – Боліла Таїсія Миколаївна, вихователь ДНЗ №7 «Калинка» Токмацького району Запорізької області, за серію розробок із національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку; Федорова Олена Миколаївна, музичний керівник ДНЗ №28 «Космічний» Запорізької міської ради Запорізької області, за методичні розробки з теми «Патріотичне виховання старших дошкільників засобами музичного мистецтва»;

 

ІІІ місце – Зайцева Тетяна Олександрівна, керівник гуртка ЦРД «Надія» Запорізької міської ради Запорізької області, за серію занять із зображувальної діяльності «Перлина Запоріжжя – створюємо Червону книгу острова Хортиця»;

 

Номінація «Методичні матеріали з національно-патріотичного виховання  дошкільників у дозвіллєвий час»

 

І місце – Деревянко Лілія Володимирівна, вихователь-методист ДНЗ №46 «Віночок» Мелітопольської міської ради Запорізької області, Кривенко Світлана Володимирівна,  вихователь-методист ДНЗ №26 «Світанок» Мелітопольської міської ради Запорізької області, за методичні матеріали з національно-патріотичного виховання дошкільників у дозвіллєвий час «І душу чарують Шевченка слова»;

ІІ місце –  Малькут Іванна Сергіївна,  інструктор з фізичної культури ДНЗ №182 Запорізької міської ради Запорізької області, за методичну розробку спортивної розваги  «Козацькому роду нема переводу»; Грінченко Наталія Іванівна, вихователь  ДНЗ №81 Запорізької міської ради Запорізької області, за методичну розробку «Запоріжжя – працею славне»;  Кузь Ганна Володимирівна, вихователь-методист ЦРД «Надія» Запорізької міської ради Запорізької області, за сценарій фестивалю дитячої творчості «Жайворонкові пісні» за мотивами оповідання Є.Гуцало;

 

ІІІ місце –  Северухіна Олена Дмитрівна, завідувач  ДНЗ «Теремок» №7 Енергодарської міської ради Запорізької області, Горбенко Валентина Іванівна, вихователь-методист, Алексєева Олена Геннадіївна, вихователь, Павелко Віта Миколаївна, вихователь, Чігілова Світлана Георгіївна, Лахманюк Алла Михайлівна, музичний керівник, за систему роботи з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку;

- Третяк Тетяна Федорівна, завідувач КЗ «ДНЗ «Сонечко» комбінованого типу» Гуляйпільської районної ради Запорізької області, Чапленко Ірину Петрівна, вихователь, за методичні матеріали «Музейний комплекс ДНЗ як засіб національно-патріотичного виховання дітей у дозвіллєвий час»;

- Цвєтова Надія Михайлівна, вихователь ДНЗ «Віночок» Гюніївської селищної ради, за  методичні матеріали «Україна пам’ятає». 

Download
Україна -рідний край.pdf
Adobe Acrobat Document 143.4 KB
Download
Додаток_До_пiдсумкового__наказу_Украiна.
Adobe Acrobat Document 195.3 KB


2015

Абсолютний    переможець    обласного    фестивалю-огляду матеріалів «Україна – рідний край» -

комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 5  «Лисичка»  Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області.

Переможці обласного фестивалю-огляду матеріалів «Україна – рідний край»:

- комунальний дошкільний навчальний заклад комбінованого типу № 3 «Казка» Веселівської селищної ради Веселівського району Запорізької області;

- Центр розвитку дитини «Надія» Запорізької міської ради Запорізької області;         

- комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Казка»  Приморської міської ради Приморського району Запорізької області;

- комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 55 «Калиновий цвіт» Запорізької міської ради Запорізької області;

- дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3  «Світлячок» Енергодарської міської ради Запорізької області;

- дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 286 «Полунична галявина» Запорізької міської ради Запорізької області;

- дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 164 «Золотий ключик» Запорізької міської ради Запорізької області.

Download
Про підсумки обласного фестивалю-огляду матеріалів «Україна – рідний край»
НДОН_0477.pdf
Adobe Acrobat Document 227.6 KB